ELEAF Lemo 2 Atomizer

ELEAF Lemo 2 Atomizer Güçlendirilmiş göz alıcı tasarım - 3,8 ml - Ayarlanabilir Hava Akımı Kontrol Vanası - Kargo Bedava

169,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Lemo 2 Atomizer

Yeni Eklenen Sıcaklık Kontrol Isıtma Tel


Lemo 2 yeni yenilikçi bir yan e-sıvı dolum deliğinin tasarımı ve parça yalıtım PEEK kullanımı (tanınmış yüksek ısı ve korozyon direnci malzeme) nedeniyle iyi bilinen Lemo serisi atomizörler önceden sürümüdür. Vaping dolumu sırasında atomizörü ayırmanın daha güvenli ve istikrarlı ve daha fazla ihtiyaçları olur. Dolgu işlemi daha kolay olur ve kaçak önlenebilir. RBA başının miras da DIY deneyim eğlenceli maksimize ve sizin için bulut buhar üretimini getirebilir.Parametre:
Uzunluk: 76.2mm 
Çap: 22mm 
Sıvı Kapasitesi: 3.8 mi 
Anma Direnç Aralığı: ≥0.3Ω
(Varsayılan yapılandırmaları:) 
Önceden yapılmış Bobin direnci: 0.5Ω 
bobin çapı: 0.5mm
Sıcaklık Kontrol Nikel 200 ısıtma teli ilave edilir

Standart yapılandırma
1 x Lemo 2 Ağızlık
1 x Lemo 2 Bobin Standı
4 × Küçük Vidalar
1 x Lemo 2 Üst Kapağı
1 x Lemo 2 Atomizer Bankası
4 × Seals Conta (büyük)
1 x Lemo 2 Cam Tüp
1 x Ön yapımı Isıtma Bobin
2 × Seals Conta (orta)
1 x Lemo 2 Atomizer Kapak
1 x Kanthal Isıtma Tel (1m)
5 × Silikon (siyah)
1 x Lemo 2 Atomizer Tüp 1 x Nikel 200 Isıtma tel (1m)
2 × Organik Pamuk
1 × tornavida

Yan E-sıvı Dolgu Delik: Bir can daha uygundur ve sızıntıyı önlemek hangi bileşenleri ayırma olmadan yan e-sıvı dolum deliğinden atomizör tüpüne kolayca dolum sıvı.

Ayarlanabilir Hava Akımı: Lemo on 2 hava giriş deliği büyütülür önceki sürümüne karşılaştırın. Cihaz çok sıcak olmayacak iken, bu durumda, huger buhar zevk olabilir. Kolayca hava akımını ayarlamak için yönetmelik kapak döndürebilirsiniz, daha yuva kaplıdır, daha az hava akışı.

Organic Pamuk Wick: vaping zaman Saf organik pamuk RBA kafasının fitil olarak kullanılan, insanlar daha saf lezzet zevk verebilir.

Ağızlık ve 5.Larger Çapı:
Bulut buhar üretimi kolayca LEMO 2 tarafından üretilen ve ağızlık genişletilmiş boyut nefes daha rahat yapabiliriz.

Sıcaklık Kontrol Nikel 200 Isıtma Tel: Sıcaklık Kontrol Nikel 200 ısıtma teli yeni tüm Sıcaklık Kontrol piller o uyarlanabilir hale Lemo 2 atomizer, ilave edilir.

Sıvı Dolum:

1. Dolgu delik ortaya çıkarmak için yan e-sıvı dolum deliği kapağı saat yönünün tersine çevirin ve sonra yavaş yavaş cam tüp içine e-sıvı doldurun. 
2.. Sıvı doldurulduktan sonra, dolgu deliği kapatmak için yan e-sıvı dolum deliği kapağı saat yönünde çevirin.

İpuçları: atomizer parallelize ve sonra doldurun. Bu durumda, daha fazla sıvı tankına enjekte edilebilir.Not: 
1.Air-giriş deliği sürecini dolumu esnasında kapalı olmalıdır. 
2.Make emin e-sıvı seviyesi% 10 arasındadır -90% ve sızıntıyı önlemek için küçük bir hava cebi bırakın. 
3.Do şırınga koymak değil tekrar doldurma sırasında doğrudan tanka sıvı içine iğne ya da sızıntıya neden olabilir.

Eleaf
STP1192300405
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri