ELEAF ijust Start Plus Gs Air 2 Atomizer

ELEAF ijust Start Plus Gs Air 2 Atomizer  Güçlendirilmiş göz alıcı tasarım , 19mm 

89,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

ELEAF ijust Start Plus Gs Air 2 Atomizer  Güçlendirilmiş göz alıcı tasarım , 19mm 

Küçük ve görünüş olarak renkli, yeni GS Air 2 atomizör (16.5mm ve 19mm) esas silikon hava akımı kontrol halkası ile basit yapısı ve ayarlanabilir hava girişi özellikleri 

Kapsar

1 * GS Air 2 Ağızlık (ijust Başlat) 
1 * GS Air 2 Cam Tüp (16.5 / 19mm) 
1 * GS Air 2 Base (ijust Başlat) 
1 * GS Air 2 Başkanlığı (0.75ohm)

Eleaf
STP1155833525
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri