Eleaf Lemo Drip Atomizer

Eleaf Lemo Drip Atomizer Boyutları: 23mm çap x 47mm uzunluk Malzeme: 304 SS Paslanmaz çelik

199,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf Lemo Drip Atomizer 

Boyutları: 23mm çap x 47mm uzunluk
Malzeme: 304 SS Paslanmaz çelik
Bağlantı tipi : 510 pin
Renk: Gümüş

Eleaf Lemo Drip Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Eleaf Lemo Drip Atomizer
2 x Clapton bobinleri-coil
1 x Saf pamuk
1 x Philips sürücüsü
2 x Vidalar
2 x Conta halkaları
1 x Kullanım Kılavuz

Eleaf
STP1919343851
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri