Eleaf iJust 2 Mini Atomizer

Eleaf iJust 2 Mini Atomizer 2.0ml Likit Haznesi | Watt: 30W - 80W | 0.3ohm (dual coil) | 510 Uyumluluk | Orjinal Ürün

149,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iJust 2 Mini Atomizer

Uzunluk: 57.5 mm
Çap: 22 mm
Kapasite: 2 ml
Direnç: 0.3 ohm
Watt: 30W - 80W
Renk: Gümüş rengi
Malzeme: SS Paslanmaz Çelik
Bağlantı tipi: 510 bağlantı tipi

Eleaf iJust 2 Mini Kutu İçeriği:

1 x iJust 2 Mini Drip tip
1 x iJust 2 Mini Atomizer Tüpü-Camı
1 x EC Coil (0.3ohm)
1 x iJust 2 Mini Atomizer Standart
1 x Hava Akımı Kontrol Halkası -O ring
1 x Kullanım Kılavuzu

Eleaf
STP1624080822
1 Öğe

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri