Eleaf MELO 300 Atomizer

Eleaf MELO 300 Atomizer 3.5ml Likit Kapasitesi | 26mm Çap | Yeni Nesil Üst Dolum Sistemi

119,94 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf MELO 300 Atomizer Parametreleri:

Çap: 26mm
Yükseklik: 60mm (510 driptip hariç)
E-Likit kapasitesi: 3. 5ml 
Bağlantı tipi: 510 pin
Renk:Seçeneklerde belirtilmiştir

Eleaf MELO 300 Atomizer Kutu İçeriği:

1x MELO 300 (ES Sextuple-0.17ohm coil kuruludur)
1x ES Sextuple-0.17ohm Coil yedek
1x Kullanım Kılavuzu
O-ring ve diğer Yedek parçalar

Eleaf
STP1056746432
4 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
26mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri