Eleaf ELLO Atomizer

Eleaf ELLO Atomizer 25mm Atomizer Çapı | 2ml Likit Kapasitesi | 510 Tip Atomizer | Üst Dolum Özelliği

159,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf ELLO Atomizer Parametreleri:

Çap: 25mm
Yükseklik: 46 mm / 54 mm
E-sıvı kapasitesi: 2ml / 4ml
Bağlantı tipi: 510 pin

Eleaf ELLO Atomizer Kutu İçeriği:

1x ELLO 2ml konik ağızlıklı atomizer
1x HW1 Tek Silindirli 0,2ohm coil (önceden kurulu)
1x HW2 Çift Silindirli 0,3ohm coil
1x HW3 Üçlü Silindir 0.2ohm coil
1x EllO 4ml cam tüp
1x Hava Borusu
1x Geniş ağızlı ağızlık drtiptip
1x Sızdırmazlık halkaları
1x Kullanım Kılavuzu
1x Uyarı kartı

Eleaf
STP1655509107

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri