Eleaf ELLO Mini Atomizer

Eleaf ELLO Mini Atomizer 2ml Likit Kapasitesi | 22mm Atomizer Çapı | 510 tip

99,99 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf ELLO Mini Atomizer Parametreleri:

Boyut: 22 mm x 48 mm
E-Likit kapasitesi: 2ml
Başlantı tipi: 510 pin

Eleaf ELLO Mini Atomizer Kutu İçeriği:

1x ELLO mini atomizer
1x HW1 Tek Silindirli 0,2ohm coil
1x HW2 Çift Silindirli 0,3ohm coil
1x Kullanım Kılavuzu
Yedek parçalar

Eleaf
STP1657820848
4 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri