Digiflavor Ubox Kit Elektronik Sigara

Digiflavor Ubox Kit Elektronik Sigara 1700mAh Batarya | 2ml Likit Kapasitesi | 22mm Atomizer Çapı

244,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Digiflavor Ubox Kit Elektronik Sigara

Utank Parametreleri:

Boyut: 22 mm x 35 mm 

Kapasite: 2ml 

Bağlantı tipi: 510 

Bobin-Coil: 0,5ohm (20-30W)

Ubox Parametreleri:

Boyut: 38.5 mm x 24 mm x 60 mm 

Güç: 28W 

Kapasite: 1700mAh 

Maks voltaj çıkışı: 4.2V 

Direnç: 0.5ohm 

Sıcaklık: 0-40 ℃ (çalışma aralığı) / - 20 ℃ -60 ℃ (depolama)

Digiflavor Ubox Kit Elektronik Sigara Paket İçeriği:

1x Utank sub ohm tankı

1x Ubox MOD

1x Kullanım Kılavuzu

1x Utank bobin Kafas-Coil - 0.5ohm

1x USB kablosu

1x Yedek parça paketi

DigiFlavor
STP1636330353
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün:

Ürün İncelemeleri