Delirium Swiss Slim İç Atomizer

Delirium Swiss Slim ile uyumlu güçlü iç atomizer

14,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Delirium Swiss Slim ile uyumlu güçlü iç atomizer

İç Atomizerler kullanıma bağlı olarak 20-40 gün içinde yanmadan kaynaklı olarak eskimekte ve duman yoğunluğu azalmaktadır.


Swiss&Slim & Delirium 69 Atomizer Başlıkları - Swiss ve  69 atomizeri için üretilmişlerdir. Diğer eVoD başlıklardan farklı olarak sadece Swiss&Slim ve Delirium 69 Atomizer ile çalışmaktadırlar. Bunun sebebi ise, atomizer ve bataryanın en iyi performansı verebileceği OHM'ye sahip olmalarıdır. 2.0 OHM kapasiteli başlıklar ile, atomizeriniz ve bataryanız tam bir uyum halindedir. Sürekli bir senkronizasyon dahlinde, tek bir vücut şeklinde mükemmel bir uyumla çalışırlar. 

Başlıklarınız belirli bir kullanım sonucunda, işlevini yitirdiğinde, yeni bir başlık takarak, yoğun duman keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

1 x 2.0 Ohm Swiss&Slim & Delirium 69 ile uyumlu  İç Atomizer

STP1400359289
510 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri