Cosmic Fog Euphoria 15ml Likit

Cosmic Fog Euphoria 15ml Likit Portakal Çiçeği & Siyah Üzüm Aromalı Premium Likit

59,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Cosmic Fog Euphoria 15 ml E-Likit

*15 ml ölçeğindedir,  mg - yoğunluk seviyesini satın alırken seçebilirsiniz.

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Siz de şimdi güne Cosmic Fog’un en yeni aroması ile başlayabilirsiniz. Portakal, limon ve taneli meyvelerin güçlü bir aroması ile birleştirilmiş ve süt ile ıslatılmış meyveli mısır gevreği karışımını kesinlikle denemelisiniz. 

Cosmic Fog
STP1311663014

Bilgi kartı

ML
15ml
VG / PG ORANI
70VG/30PG
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri