Aspire Typhon Revvo Kit 5000mAh Elektronik Sigara

Aspire Typhon Revvo Kit 5000mAh Elektronik Sigara 100W Ayarlanabilir Güç Seviyesi  3.6ml Likit Kapasitesi

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Typhon 100 Revvo TC Kit 5000mAh Elektronik Sigara

Yenilikçi Revvo tankını ve Typhon 100 modunu birleştiren yepyeni bir kit. Yeni bir bobin tasarımına sahip olan Revvo tankı, bobin kendisi büyük bir lezzet ve büyük buhar üretimi için bir 'soba üstü' benzer tankta yatay olarak oturduğu, ARC, Aspire Radial Coil. 3.6ml standartlı ve 2ml TPD versiyonlu 24mm çapında bir tanktır.
Tank, 3 hava akımı yuvasıyla tamamen ayarlanabilir bir hava akışına ve yay yüklü bir doldurma borusundan süper kolay üst dolguya sahiptir.

Mod hem kompakt hem de ergonomiktir, kıvrımlı bir tasarıma sahiptir ve maksimum 100 Watt'lık bir çıkış gücüne sahip 5000mAh dahili batarya ile çalışır.
Typhon 100 ayrıca VW / VV / Bypass / CPS / TCR'yi de destekler.

Aspire
STP1405243138
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri