Aspire Feedlink Revvo Kit 80W Elektronik Sigara

Aspire Feedlink Revvo Kit 80W Elektronik Sigara 210W Ayarlanabilir Güç Seviyesi  2ml Likit Kapasitesi

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Feedlink Revvo Kit  Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

Aspire alttan beslemeli kiti olan yepyeni Feedlink Revvo’yu gururla sunar. Muhteşem ve yenilikçi ARC coillerini kullanan Revvo tank şimdi alttan beslemeli mod Feedlink ile birleştirildi. Bir adet 18650 ile çalışan Feedlink, Aspire’dan bekleyeceğiniz tüm kalite ve güvenlik özelliklerine sahiptir. Ürünün ergonomik tasarımı elinize iyi bir his verir ve alttan beslemeli modun keyfini tek elinizle kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Feedlink moda ek olarak kit içeriğinde yeni tasarlanmış alttan beslemeli Revvo boost tank kullanılmıştır. Radial coilleri ile ezberleri bozan Aspire, şimdi alttan beslemeli tasarım sayesinde çok daha kolay bir dolum işlemi sunar. Tank 2ml kapasitesi ile TPD uyumludur, eğer daha fazla likite ihtiyaç duyarsanız besleme şişesini sıkarak tankınızı doldurabilirsiniz.

Boyutlar: 124*48*30mm

Kapasite: 2.0ml

Besleme Şişesinin Kapasitesi: 7.0ml

Çıkış Voltajı: 3.0- 4.2V

Ergonomik tasarıma sahip modu sağ veya sol elinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği

 

1* Feedlink mod

1* 2ml Revvo Boost tank

2* Coiller (0.10-0.14Ω)

1* Cam tüp

11* Sızdırmazlık halkası

2* Uyarı belgesi

1* Kullanım kılavuzu

1* Garanti belgesi

Yeni ARC (Aspire Radial Coil) Teknolojisi

 

Hiç kimse şimdiye kadar bir tank için böyle yenilikçi değiştirilebilir bir coil üretmedi. Ta ki Aspire’a kadar. Mükemmel ve yepyeni coil tasarımı ARC’de coil tank içine yatay bir şekilde yerleştirilmiştir. Bu tasarımın önemli noktası hem daha iyi tat hem de daha yoğun miktarda buhar üretimi için coilin artırılmış olan yüzey alanıdır. Coil rezistans aralığı 0.1-0.14ohm, watt aralığı ise 70-80W’tır.

Revvo Tank – Hava Akımı

 

Tank 3 geniş hava girişi ile birlikte aynı ayarlanabilir hava akımı sistemine sahiptir, alttan beslemeli dolum sistemi dolayısıyla 2ml kapasiteli TPD uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Likite ihtiyacınız olduğunda besleme şişesini sıkarak tankınızı doldurabilirsiniz.

Besleme Şişesinin Dolumu

 

Cihazın altında yer alan vidanın saat yönünün tersinde döndürülmesiyle besleme şişesini ve şişe tutacağını cihazdan ayırabilirsiniz. Şişeyi tutacaktan ayırın, metal kapağı sökün ve favori e-likidinizi besleme şişesine doldurun. Metal kapağı tekrar yerleştirin, şişeyi tutacağa takın ve moda geri yerleştirin. İşlem başında saat yönünün tersine döndürdüğünüz vidayı tekrar sıkmayı unutmayın.

Batarya Kurulumu

 

Besleme şişesinin çıkarılıp doldurulmasına benzer şekilde, mod tabanında yer alan batarya kapağını sökün. Yeni bir 18650 bataryayı pozitif ucu yukarıda olacak şekilde moda takın, batarya kapağını sıkıca kapatın. Modunuz şimdi kullanıma hazır.

Sıkarak Doldurun

 

Tankı doldurmak için, e-likidinizin tank içinde yükseltiğini görene kadar besleme şişesini hafifçe sıkın. Tanka gereğinden fazla likit koymayın, şişeyi tekrar sıkarak tekrar dolum yapabileceğinizi unutmayın. Tank dolduktan sonra(tıpkı orijinal Revvo tankta olduğu gibi), eğer coil yeniyse veya herhangi bir sebepten dolayı kuruysa kullanımdan önce coilin ıslanması için tankı ters çevirin.

Batarya Göstergesi

 

3.9 – 4.2V (50 – 100%) – Mavi renkli gösterge

3.5 – 3.8V (20 – 50%) – Mavi & Pembe renkli gösterge

≤ 3.5V (0 – 20%) – Pembe renkli gösterge

Aspire
STP1874659939
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri