Aspire Cygnet Revvo Kit Elektronik Sigara

Aspire Cygnet Revvo Kit Elektronik Sigara 80w Çıkış Gücü  1 Adet 18650 Pil ile Çalışır  2ml Likit Kapasitesi

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Cygnet Revvo Kit Elektronik Sigara

Bu kit için birçok istek aldık, işte burada, yeni Aspire Cygnet Revvo kiti. Aspire'ın en yeni kit çizgileri, üçüncüsü, Gri ve altın, kırmızı ve siyah, gül ve gökkuşağına kadar geliyor. Aspire Cygnet mod, maksimum 80W gücünde, tek bir değiştirilebilir 18650 batarya ile çalışır. Değişken Voltaj, Değişken Watt ve Bypass modlarını destekleyen son derece portatif bir moddur. Bu tasarımda basittir ve modda gezinmeyi kolaylaştırmak için bir ateşleme butonu, 2 ayar düğmesi vardır. Yenilikçi ARC bobininin dahil olduğu popüler Aspire Revvo mini tank ile eşleştirdik.

Aspire
STP1886171857
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri