Aspire Nautilus Mini (BVC) Tank Clearomizer

Aspire Nautilus Mini (BVC) Tank Clearomizer - 1.8 ohm - Bulut buhar üretimi - Ekstrem keyifli lezzet

179,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Nautilus Mini (BVC) Tank Clearomizer

2 ml tank kapasitesi
510 pin bağlantı tipi
1,8 ohm coil
Paslanmaz Çelik
Pyrex cam tüp
Ayarlanabilir Hava Akışı Kontrolü
BVC (Alt Dikey Bobin)
Vücut şeklindeki zarif modern

Aspire Nautilus Mini (BVC) Tank Clearomizer Kutu İçeriği:

1 X 2ml Nautilus Mini Tank (önceden kurulmuş 1.8 ohm BVC atomizer)
1 X Yedek BVC atomizer (1.8 ohm)
1 X eGo tipi 510 pin baülantı
1 X Kullanım kılavuzu

Aspire
STP1246114989
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri