Aspire Atlantis Tank Atomizer

Aspire Atlantis Tank Atomizer - 20-30W Uyumluluk - Bulut buhar üretimi - Ekstrem keyifli lezzet

199,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Atlantis Tank Atomizer Elektronik Sigara

Aspire Atlantis hava akımı ve ohm ayarlanabilir atomizer, farklı duman seviyeleri ve tatlar için fonksiyonel atomizer.

5 adet atomizer kafası set içerisindedir

ASPIRE CF SUBΩ Batarya 2000 mAh

Aspire CF SUBΩ Batarya Pil Ölçüleri - Ebatları: 22mm x 114,5mm

Aspire atlantis çıtayı zirveye yükseltti. Yeni nesil tank sistemi, rebuildable atomizere benzer bir performans sağlar ek olarak ayarlanabilir hava akımı ve alt Ohm bobinleri mevcuttur. Aspire'nin yeni bobin sistemiyle daha iyi tat ve buhar üretimi yaşayacaksınız.Aspire'ın Atlantis Tank tasarımı, taşıma, yükleme ve dolum kolaylığı sağlayacaktır.

Damla Ucu

Silikon kauçuk conta ile paslanmaz yuvarlak damla ucu. Büyük boyutu büyük hava akımı keyfini çıkarmanızı sağlar.Bu RDA tarzı için özel tasarım

Aspire Atlantis + CF subohm Kit Elektronik Sigara

Aspire Atlantis + CF subohm Kit Elektronik Sigara Üst Donanım

Aspire Atlantis üst donanımı oyma logolu paslanmaz çeliktir.

SUB Ohm Bobin

Aspire patentli BVC teknolojisi

ABD'de üretilmiş kablo

Sub Ohm (0.5Ω) bobin

20-30W uyumluluk.

Bulut buhar üretimi

Ekstrem keyifli lezzet

Aspire Atlantis + CF subohm Kit Elektronik Sigara

Aspire Atlantis + CF subohm Kit Elektronik Sigara Taban Donanım

Yükseltilmiş ayarlanabilir hava akımı sistemi özel RDA tarzı hava akımı tasarımı ile eşsiz bir anti-sızdırma

Aspire Atlantis + CF subohm Kit Elektronik Sigara

Aspire
STP1397608585
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri