Aspire Cleito 120 Tank Atomizer

Aspire Cleito 120 Tank Atomizer 4.0ml Likit Kapasitesi | 25mm Çap | Üstten Dolum

249,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Cleito 120 Tank Atomizer

Kapasite: 4ml (Standart Sürüm) 
Boyut: 25 mm x 58 mm
Direnç: 0.16ohm (100W - 120W aralığında)
Bağlant tipi: 510 pin
Malzeme: Paslanmaz Çelik, Pyrex cam tüp,Geniş Driptip

Aspire Cleito 120 Tank Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Aspire Cleito 120 tankı (önceden monte edilmiş 1 adet coil)
1 x Ekstra yedek cam tüp
1 x Ekstra Cleito 120 bobin (0.16ohm)
1 x Vape bandısticker

Aspire
STP1734528087
3 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Aspire Cleito 120 Tank Atomizer

Aspire Cleito 120 Tank Atomizer 4.0ml Likit Kapasitesi | 25mm Çap | Üstten Dolum

Write your review