Aspire Nautilus 2 Atomizer

Aspire Nautilus 2 Atomizer 2ml Likit Kapasitesi - 22mm Çap - 510 Uyumlu MTL uyumlu

329,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Aspire Nautilus 2 Atomizer 

Kapasite: 2 ml
Boyutu: 22 MM x 53mm
Bağlantı tipi: 510 pin
Malzeme: Alüminyum , Pyrex cam tüp

Aspire Nautilus 2 Atomizer Kutu İçeriği:

1x Nautilus 2 tankı (önceden takılmış 0.7ohm bobin)
1x Ekstra 1.8 ohm bobin
1x Ekstra cam tüp
1x Ekstra Drip tip
8x O-ringler
1x Kullanım Kılavuzu
1x Uyarı kartı

Aspire
STP1273728834

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri