TFA Peach 15ml Aroma

Şeftali Aroması | 15ml
31,92 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

TFA Peach 15ml Aroma Özellikleri:

Şeftali lezzetidir.
Suda çözünür.
Gerçek bir şeftali lezzeti ve aroması sunar
% 10 oranında deneyin, ancak daha güçlü tatlar isteyen bazı kullanıcılar % 15-20 oranında daha iyi sonuç alabilir. -
Ancak % 5 gibi çok daha düşük oranlar tercih eden kullanıcılarda mevcuttur.
İçindekiler: Doğal Lezzet, Propilen Glikol
Şişe boyutu 15 ml
Made in Usa
Bu konsantre tatlandırıcıdır ve kullanmadan önce seyreltilmelidir.
*** Not: Bu lezzet 'muhallebi' içeriklerini içerir: Acetoin

STP1043137315
28 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri