TFA RY4 15ml Aroma

Karamel Tütün Karışımı
31,92 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ry4 Type - The Flavor Apprentice

The Perfumer’s Apprentice’tan RY4 türünde hakiki aroma.

The Flavor Apprentice tarafından üretilen orijinal TFA etiketine sahip hakiki ürün - üreticisinden doğrudan kullanıcıya. Aromalar orijinal TFA 15 ml cam şişelerde satılır. Bunlar e-likit yapımı için konsantre edilmiş aromalardır. Seyreltilmeden kesinlikle kullanılmamalıdır.

The Flavor Apprentice PG bazlıdır.

The Flavor Apprentice ve The Perfumer’s Apprentice aynı firmadır. The Perfumer’s Apprentice saf ve doğal yağlar, güzel kokulu yağlar vb. sunarken, The Flavor Apprentice e-likit yapımında kullanılan çok geniş çeşitliliğe sahip profesyonel aroma konsantreleri sunar.

Şişe boyutu: 15ml

STP1385843791
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri