ANML Unleashed THRASHER 60ml Elektronik Sigara Likiti

ANML Unleashed THRASHER 10ml Elektronik Sigara Likiti 70 VG 30 PG Şeftali ve kremalı şekerleme aromalı likit.

149,90 ₺
Tax included
Mg
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

ANML Unleashed THRASHER 60ml Elektronik Sigara Likiti


Şeftali ve kremalı şekerlemenin karışımından oluşan nadir bir lezzettir. Seçkin bir lezzet olan ANML Unleashed THRASHER  şeftali hazı ile birlikte damağınızda şekerleme hissiyatının oluşması ve ortaya çıkan mükammel bir lezzettir.

%70VG %30PG

10 ml kapasiteli şişelerde satılır

6x10ml =60ml  6 Adet 10ml gönderilir

Made in USA

ANML
STP1621089352
3 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri