Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Renk

Renk

Mg

Mg

oHm

oHm

Atomizer Rengi

Atomizer Rengi

Pil Seçenekleri

Pil Seçenekleri

Renk

Renk

ML

ML

VG / PG ORANI

VG / PG ORANI

Atomizer Çapı

Atomizer Çapı

Likit Aroması

Likit Aroması

Ana Sayfa

Ana Sayfa

Active filters

IQOS 3 Elektronik Sigara

1.399,90 ₺

Bugün, IQOS\'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo\'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO\'ya açıkça yönelecek.

IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

1.399,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.İQOS Perpa perpa heets heets perpa perpa elektronik sigara

IQOS 3 Sigara Yeni İQOS 3

1.399,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

1.349,90 ₺

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Bugün, IQOS\'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo\'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO\'ya açıkça yönelecek.

IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım

1.199,90 ₺

Yeni IQOS 3 Multi, ekipmanın bulunduğu dünyadaki 43 eyaletten yetişkin tüketicilerin geri bildirimleri üzerine geliştirilmiştir. Yeni IQOS daha dayanıklı, kompakt ve kullanımı kolaydır.Aynı kalan, yanmayı ortadan kaldıran tütün ısıtması için birinci sınıf teknolojidir. Devam eden bilimsel testler, toksinlerin üretimini azalttığını ve geleneksel sigaralara kıyasla daha düşük sağlık riskini oluşturduğunu göstermiştir.Her gün 10.000 kişi sigarayı bıraktı ve bunun yerine IQOS tütün ısıtma sistemi kullandı. iqos 3 multi perpa istanbul kapıda ödeme gün içerisinde teslimat imkanı.