Markaya göre ürün listesi MYLÉ

MYLÉ pod MYLÉ Kapalı Pod Sistemi bir olan Nikotin Dağıtım Sistemi (NDS) sizin nikotin isteğinizi karşılamak için tasarlanmış, istenen dozlarda kullanılmaktadır. MYLÉ  ürünleri bugüne kadarki en son ve en ileri teknoloji kullanılarak üretildi.

MYLÉ pod MYLÉ Kapalı Pod Sistemi bir olan Nikotin Dağıtım Sistemi (NDS) sizin nikotin isteğinizi karşılamak için tasarlanmış, istenen dozlarda kullanılmaktadır. MYLÉ  ürünleri bugüne kadarki en son ve en ileri teknoloji kullanılarak üretildi. MYLÉ  sigara içmeyen ancak arayan sigara içenler için tasarlanmıştır sigaraya alternatif . MYLÉ  ürünleri küçüklere satılmamaktadır.

MYLÉ Pod

599,90 ₺

MYLE Buharı kapalı sistem başlangıç ​​kiti, hepimizin beklediği JUUL\'un rakibidir. Bir 0.9mL kapsül (JUUL\'un 0.7mL\'sine kıyasla)% 5 nikotinle harika tatlara sahiptir ve yaklaşık 240 çekim kullanılır (yaklaşık olarak). Başlangıç ​​paketi MYLE kartuşları : Yaz Çileği, Tropikal Mango, Mighty Nane ve Cubano. MYLÉ Pod hazır kullan at bir sistemdir hazır kartuşları takarak kullanabilirsiniz.