Sony VTC5 18650 Orjinal Pil

18650 Pil | Orjinal Ürün - Kapasite 2600mAh - 30A - Şarj Edilebilir
59,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Otantik Sony VTC5 18650 30A 2600 mAh Pil IMR

Özellikler:

30A maksimum sürekli deşarj
Nominal kapasite: 2600mAh
Anma kapasitesi: 2500mAh
Sürekli maksimum şarj akımı: 4A
Sürekli artı şarj akımı: 12A
18 mm çapında bir
65mm uzunluğu
Uçak gemisi
Şarj Gerilimi: 4.20 ± 0.05V
Nominal gerilim: 3.6V
Kesim gerilimi: 2.5V
UYARI: BU YÜKSEK KAPASİTE VE YÜKSEK TAHLİYE BATARYALAR ARE. KENDİ RİSK KULLANIN. Hatalı kullanılmasını veya yanlış muamele ciddi yaralanmalara neden olabilir

STP1154520305
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri