Sony VTC6 18650 Orjinal Pil

18650 Pil - Orjinal Ürün - Kapasite 3000mAh - Şarj Edilebilir
69,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Ürün Tanıtımı:

Size Sony VTC6 3000mAh 18650 bataryalarını sunuyoruz, bu bataryalar 3000mAh batarya kapasitesine ve 3.6V değerinde 15A maksimum deşarj akımına sahiptir.

Özellikler ve Detaylar:

18650 Lithium-Ion Batarya
3000mAh
15A Devamlı Deşarj Akımı
Yeşil Renk

Batarya Uyarıları:
Lithium-ion bataryalar değişken özellik gösterirler. Yanlış kullanım sonucu yanabilir veya patlayabilirler. Onaylanmamış cihazlar ile birlikte kullanmayın veya şarj etmeyin.
Kullanımda değilken şarj aletlerinizi bilgisayarlara, laptoplara veya duvar ünitelerine takılı bırakmayın.
E-sigaraların aşırı kullanımı ısınmalara, fonksiyon bozukluklarına ve/veya yanıklara ve sakatlanmalara yol açabilir.
Bataryaları yüksek sıcaklıktan, güneş ışığından, soğuktan, nemden ve sudan uzak tutun.
Yaralanmalara veya ölüme sebep verebilir.
Yeni-eski bataryaları ve farklı markaları birlikte kullanmayın.
Şarj durumunda pillerinizi ahşap zemin veya halı gibi yanabilir ortamlarda tutmayın. Daima ateşten koruyucu bir kılıf veya çanta kullanın.
Her ihtimale karşı evinizde bir yangın tüpü bulundurun.
Hasar almış bataryaları veya cihazları kullanmayın.
Bataryalarınızı doğrudan güneş ışığı altında bırakmayın.
Bataryaların şişmesi, kabarması, duman çıkarması veya çok ısınması gibi durumlarda, hemen evinizin veya ofisinizin gücünü şalterden kesin. Bu gibi durumlardan sonra batarya ile en az iki saat direkt temas kurmayın.
Bataryaları düşürmeyin, hasar vermeyin veya kurcalamayın.
Daima bir aşırı gerilim koruyucu kullanın.
Eğer “yeniden şarj edilebilir/rechargeable” ibaresi bulunmuyorsa kesinlikle pili şarj etmeyi denemeyin.
Bataryaları cebinizde ve çantanızda veya herhangi bir yerde bir metal ile temas edecek şekilde taşımayın veya saklamayın.
Çocuklardan ve evcil hayvanlarınızdan uzak tutun.
Kullanımda değilken daima e-sigaranızı kapatın.
Kullanımda değilken şarj ünitelerini prizden çıkarın.
Bu uyarıların dikkate alınmaması durumunda elektrik şoku, yangın, mülk hasarı, fiziksel hasar veya ölüm meydana gelebilir.

STP1567905244
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri